Ana Sayfa / Haberler / TÜSEKON GENEL BAŞKANIMIZ BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ.

TÜSEKON GENEL BAŞKANIMIZ BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ.

TÜSEKON Genel Başkanımız ve 20.Dönem İzmir Milletvekili Sayın İsmail YILMAZ, ani gelişen bir rahatsızlık sonucu 6 Mart 2020 tarihinde başarılı bir ameliyat geçirmiştir.

TÜSEKON Genel Başkanımız ve 20.Dönem İzmir Milletvekili Sayın İsmail YILMAZ, ani gelişen bir rahatsızlık sonucu 6 Mart 2020 tarihinde, İzmir Özel Kent Hastahanesinde Prof. Dr. Altay BEDÜK ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı bir ameliyat geçirmiştir.

Ameliyat sonrası yapılan ilk kontrollerinde Sayın Genel Başkanımız İsmail YILMAZ’ın durumunun stabil olduğu, bir süre dinlendirildikten sonra, tedavi sürecinin devam edeceği ifade edilmiştir.

TÜSEKON Ailesi olarak; gerçekleşen bu operasyon ve sonrasında devam edecek olan tedavi süreci için, başta TÜSEKON Genel Başkanımız Sayın İsmail YILMAZ ve kıymetli eşi Sayın Sultan YILMAZ hanımefendi olmak üzere, tüm ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve sevdiklerine geçmiş olsun dileklerimizi sunar, Sayın Genel Başkanımızın bir an önce eski sağlığına kavuşarak tekrar aramıza dönmesi için Cenab-ı Hakk’dan acil şifalar diler, bu süreçte yakın ilgileri ve duaları ile desteklerini esirgemeyen başta Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ beyefendi olmak üzere, değerli Daire Başkanlarımıza, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerimize ve tüm sektörümüz mensuplarına sonsuz teşekkürler ederiz.

İlginizi Çekebilir

2024-Çalıştayımızı 29 Ekim-1 Kasım Tarihleri Arasında Kıbrıs’da Gerçekleştireceğiz.

  ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ    ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ        …