Ana Sayfa / Haberler / 3.TEKNİK ÇALIŞTAYIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

3.TEKNİK ÇALIŞTAYIMIZ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

Bilindiği gibi, TÜSEKON Yönetim Kurulumuzun 26.12.2019 Tarihli toplantısı ile 24-27 Mart 2020 Tarihleri arasında, Ankara, Green Park Resort Otel’de gerçekleştirme kararı alınan geleneksel 3. Teknik Çalıştayımız için gerekli olan hazırlıklara derhal başlanarak, Konfederasyonumuz resmi internet sitesi üzerinden çalıştay programı ve detayları paylaşılmış, katılımcıların rezervasyon kayıtları alınmaya başlanmıştır. Ardından, 25.02.2020 Tarihinde İcra Komisyonumuz tarafından gerekli planlama ve görevlendirmeler gerçekleştirilmiştir.

            Ancak, 27.02.2020 tarihinde ortaya çıkan ani bir durum sebebi ile TÜSEKON Genel Başkanımız Sayın İsmail YILMAZ 06.03.2020  tarihinde çok büyük ve ciddi bir operasyon geçirmiş olup, tüm sektör mensuplarımızın desteği ve duaları sayesinde başarı ile atlatılan bu operasyon sonrası tedavi ve dinlenme süreci bir süre daha devam edecektir.

            Bugüne kadar olduğu gibi bu çalıştayımızı da, sayın genel başkanımızın tam anlamıyla sağlığına kavuştuktan sonra, el birliğiyle gerçekleştirmenin daha uygun olacağı kanaati ile 24-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planlamış olduğumuz, TÜSEKON 3. Teknik Çalıştayımızın, daha sonradan duyurulacak ileri bir tarihe ertelendiğini, siz değerli sektörümüz kamuoyunun bilgilerine sunar, rezervasyon ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmiş olan katılımcılarımızın ödemelerinin iade edileceğini belirterek, göstermiş oldukları anlayış için kendilerine teşekkür ederiz.

Muhterem SIKI
Çalıştay Genel Koordinatörü

İlginizi Çekebilir

2024-Çalıştayımızı 29 Ekim-1 Kasım Tarihleri Arasında Kıbrıs’da Gerçekleştireceğiz.

  ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ    ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ        …