Ana Sayfa / Haberler / BASKEF HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

BASKEF HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

Kısa adı BASKEF olan Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu’muz tarafından, federasyon bölgesinde bulunan tüm illerde gerçekleştirilmesi planlanan “BASKEF HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİ” programının ilki 18 Eylül 2019, Çarşamba günü, İzmir Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Eğitim programı öncesinde yapılan açılış töreninde, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü sayın Ömer YAHŞİ, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı sayın Selami ÖZPOYRAZ, TÜSEKON Genel Başkanımız sayın İsmail YILMAZ, İstanbul Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı sayın Doç. Dr. Pelin VARDARLIER,  Özel Öğretim Kurumlarından sorumlu İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı sayın Şemsettin ÜNAL, TÜSEKON Hizmet İçi Eğitimi Komisyon Başkanı ve Antalya Dernek Başkanımız sayın Nazmi ACAN, federasyona bağlı dernek başkanlarımız ile kurucu ve eğitimcilerimizden oluşan yaklaşık 300 kişilik katılımcı yer aldı.

Açılış töreninde gerçekleştirilen konuşmalar sonrasında, yapılan plaket töreninin ardından BASKEF Hizmet İçi Eğitimlerinin İzmir Programı gerçekleştirildi.

Dört ayrı ders şeklinde gerçekleştirilen eğitimlerin birinci dersinde; İstanbul Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı sayın Doç. Dr. Pelin VARDARLIER tarafından; Ekip Çalışması, Motivasyon ve İletişim konularının ele alındığı bir sunum gerçekleştirildi.

TÜSEKON Genel Başkanımız sayın İsmail YILMAZ tarafından gerçekleştirilen ikinci derste ise; Sektörel Birliktelik ve Meslek Etiği konularının işlendiği bir sunum gerçekleştirildi.

BASKEF Başkanımız Muhterem SIKI’nın sunumlarını gerçekleştirdiği üçüncü derste ise; Sürücü Kurslarında İş Sağlığı ve İş Güvenliği, SGK ve Mali Mevzuat konularının ele alındığı bir sunum gerçekleştirildi.

BASKEF Mevzuat ve Hizmet İçi Eğitimleri Komisyon Başkanı Tolga ABACI tarafından gerçekleştirilen dördüncü ve son derste ise MTSK Uygulamaları ve Mevzuatı ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

Eğitim programını tamamlanmasını ardından, eğitim katılımcılarının belgelerinin takdimi ile İzmir programı tamamlandı.

 

BATI ANADOLU FEDERASYON BAŞKANI

MUHTEREM SIKI

İlginizi Çekebilir

2024-Çalıştayımızı 29 Ekim-1 Kasım Tarihleri Arasında Kıbrıs’da Gerçekleştireceğiz.

  ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ    ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ        …