Ana Sayfa / Basın & Medya / TÜSEKON 3.Genel Kurulu Genel Başkan İsmail Yılmaz’ la bir dönem daha dedi.

TÜSEKON 3.Genel Kurulu Genel Başkan İsmail Yılmaz’ la bir dönem daha dedi.

 

 

Tüsekon 3. Olağan Genel kurulu 24.04.2019 tarihinde Ankara-Green Palace Hotel toplantı salonunda delegelerin coşkulu katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Başkanlık için İsmail Yılmaz aday gösterildi. Başka bir aday olmadığı için katılan delegelerin oybirliği ile 3 yıllık yeni dönem için Genel Başkan olarak İsmail Yılmaz tekrar  seçildi.

Coşku ve heyecan dulu, güzel hazırlanmış, zengin görsel ve efektleri ile delegelerin beğenisini toplayan genel kurulun Divan Başkanı ve üyeleri Federasyon başkanları tarafından oluşturuldu.

Genel Başkan İsmail Yılmaz’ın geçen dönemler içerisinde yapılış olan çalışmaları Genel Kurula sundu. Emeği geçen herkese teşekkür ederek ” Bu kollektif bir başarıdır, bu büyük ailenin başarısıdır ”dedi.

Genel Kurula konuk olarak katılan 25 ve 26 dönem milletvekili ve Meclis eski İdari Amiri Çorum milletvekili Salim Uslu Genel Kurula hitaben yaptığı konuşmasında, TÜSEKON’un güçlü bir sivil toplum örgütü olduğunu, bu örgütlü ve bilinçli yapının Sürücü Eğitiminde pek çok ilklere imza attığını ifade ederek tebrik ve takdirlerini sunmuştur.

Yapılan seçimler sonucu, Genel Başkan, Yönetim,Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri belirlenerek, genel Kurul tarafından görevlendirilmiş oldu.

 

 

 

İlginizi Çekebilir

2024-Çalıştayımızı 29 Ekim-1 Kasım Tarihleri Arasında Kıbrıs’da Gerçekleştireceğiz.

  ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ    ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ        …