Ana Sayfa / Haberler / Direksiyon sınavı Animasyon Filmi Yayınlandı.

Direksiyon sınavı Animasyon Filmi Yayınlandı.

Animasyonu izlemek için TIKLAYINIZ

TRAFİK ADAM ANİMASYONU YAYINLANDI

2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kurslarının Eğitim ve Sınav Standartlarını Yükseltmek, Sınav Sürecinde Görev Alan İl Sınav Sorumlusu, Sınav Yürütme Komisyonu, Sınav Sürecini Kontrol Edecek ve Denetleyecekler ile Uygulama ve Değerlendirme Komisyonları İçin Animasyon Filmi Hazırlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan sınav animasyon filmi kamuoyunda büyük ilgi gördü. Sınavlarda görev yapan sınav Uygulama ve Değerlendirme Komisyonu üyelerinin yanında, Sınavlara katılacak olan sürücü adayları ve onları Eğiten Direksiyon Usta Öğreticileri de bu animasyon filminin kısa, anlaşılır ve eğlenceli bir anlatımla hazırlanmış olduğunu ve ilgiyle izlediklerini ifade etmişlerdir.

Başta Sayın Bakanımız  Prof. Dr. Ziya Selçuk olmak üzere ,  Bakan Yardımcımız İbrahim Er,  Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürümüz  Dr. Muammer Yıldız, Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Sayın Abdullah Süslü ve  emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

Tüsekon Yönetim Kurulu

Hakkında tusekon_web_user

İlginizi Çekebilir

GENEL KURUL SONRASI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

.   TÜSEKON-Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonu olarak 21.09.2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 4. Olağan Genel Kurulumuzun ardından Genel …