Ana Sayfa / Haberler / Haziran Dönemi için ÖÖKGM’ ye Teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Haziran Dönemi için ÖÖKGM’ ye Teşekkürlerimizi sunuyoruz..

 

 

Haziran-2019 Dönemi için Sürücü Kurslarımız rahatladı..

2019 Haziran ayında 4,5,6  Haziran  günlerinin Ramazan Bayramı olması münasebetiyle 3 Haziran Pazartesi gününe denk gelen arife günü ile 7 Haziran Cuma günleri de Bakanlar Kurulu kararınca idari izin ilan edilmiştir. Böylece Ramazan Bayramı tatili öncesinde ve sonrasında bulunan hafta sonu tatilleri ile birlikte, 31 Mayıs Cuma gününden başlayarak, 10 Haziran Pazartesi gününe kadar, 9 günlük bir tatil süresi oluşmuştur.

Dönem açılış iş ve işlemlerinin yapıldığı tarihi kapsayan, kursiyer müracaatları ile kayıt kabul evraklarının teslim süresinin en yoğun olarak yaşandığı bu dönemde tüm resmi kurumların tatil dolayısı ile kapalı olması kurslarımızda ciddi anlamda mağduriyetler yaşatacaktı. Ayrıca, söz konusu bayram tatili dönüşü olan 10 Haziran tarihinde tüm kursiyer evraklarının tamamlanarak MTSK modülüne işlenmesi mümkün olmayacaktı.

Bu nedenle 29.04.2019 tarih ve 2019/25 Sayılı yazımızla Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim kurumları Genel Müdürlüğümüze yapmış olduğumuz yazılı ve sözlü müracaatlarımız sayın Genel Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ ve Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire başkanımız Sayın Abdullah SÜSLÜ  tarafından haklı ve yerinde görülerek konu ile ilgili talebimiz doğrultusunda  Haziran Dönemi iş ve işlemlerimizin 13 Haziran Perşembe Günü saat 24.00′ de kadar uzatılacağını  tarafımıza bildirerek bizleri ziyadesi ile memnun etmişlerdir.

Bu vesile ile  Başta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK olmak üzere  Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın İbrahim ER’e,  Genel Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ’a , Daire Başkanımız Sayın Abdullah SÜSLÜ’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

 

İlginizi Çekebilir

2024-Çalıştayımızı 29 Ekim-1 Kasım Tarihleri Arasında Kıbrıs’da Gerçekleştireceğiz.

  ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ    ÇALIŞTAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ        …